Get Up to 40% OFF New-Season StylesMenWomen * Limited time only.

Hakkımızda

Lotta

Hizmet yaşamına “koşulsuz müşteri memnuniyeti, kalite ve özgün üretim” kavramlarını ilke edinerek başlayan Lotta Asansör, her biri alanında profesyonel ve deneyimli bir ekip tarafından kurulmuştur. Asansör kabinleri, kapı sistemleri ve paket asansör üretimi ile sektörüne geniş bir yelpazede, doğru zamanda ve uygun koşullarda profesyonel çözüm sunmaktadır. Bilgi, emek ve tecrübenin kazandırdığı güçle faaliyet yaşamını sürdüren Lotta Asansör, müşterilerine sunduğu “kaliteli hizmet anlayışı” ile her adımda güven veren bir markadır. Yola çıktığı ilk günden bu yana, istikrarlı ve sağlam adımlarla sektördeki başarı grafiğini yükseltmeye devam etmektedir.

VİZYON VE STRATEJİ

Amacımız, insanların bina içinde veya binalar arasında ulaşımlarını emniyetli, konforlu ve güvenilir olmasını sağlamak. Şehirleri, yaşamak için daha iyi yerler haline getiriyoruz.

MİSYONUMUZ

Çalışan, tedarikçi ve müşteri üçgeninde üst düzeyde memnuniyeti hedefleyen, kendisini daima yenileyebilen, kaliteden ödün vermeyen yüksek teknolojinin gereği verimli ürünler üreten bir çözüm ortağı olmaktır.

SİPARİŞLERİNİZ İÇİN HIZLI ÇÖZÜM

Lotta Asansör'e sipariş vermek çok kolay. Hemen aşağıdaki düğmeyi tıklayıp açılan penceredeki formu doldurup gönderdikten sonra size en kısa sürede geri dönüş yapacağız.

DESTEK

Lotta ürünleri ile ilgili teknik desteğe mi ihtiyacınız var?

Ürünlerle ilgili her şey için bizi hemen arayabilir veya iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

HEMEN ARA

+90 (216) 527 42 00

Bilgi Al
Hemen Tıkla Bilgi Al